Sidebar
تفاوت بین کارواش های صنعتی و کارواش های خانگی

یکی از سوالات متعدد خریداران دستگاه های نظافت صنعتی ، تفاوت میان کارواش های صنعتی و کارواش های خانگی می باشد. این تفاوت زمانی برای خریداران محسوس می شود که با توجه به مشخصات فنی نزدیک دستگاه های صنعتی و خانگی ، قیمت ها فاصله زیادی از هم دارند. برای خیلی ها سوالات مشترک پیش می آید که جواب قانع کننده ای برای آن پیدا نمی کنند.

حذف گرد و غبار و ضایعات کفسابی با جاروبرقی صنعتی

آماده سازی سطوح کف در ساختمان سازی و هم چنین بازسازی و یا زیبا سازی بناهای مختلف انجام می گیرد و به عنوان کف سابی از این عملیات یاد می شود. در فرآیند کفسابی لایه ای از سطح برداشته شده و بنابراین سطحی کاملاً صاف، صیقلی و درخشان بر جای می ماند. لایه برداری از سطوحی مانند سیمان، بتن، سنگ مرمر، چوب، انواع سنگ و … با ایجاد گرد و غبار شدید همراه است.

نگهداری، تعمیر و عیب یابی از دستگاه جاروبرقی صنعتی

جاروبرقی صنعتی یکی از کاربردی ترین تجهیزات مکانیزه و صنعتی در نظافت می باشد که برای مکش و جمع آوری آلاینده هاانه، بخش های مختلف دستگاه مکنده صنعتی و غیی جامد و مایع انباشته در محیط به کار می رود. اینها نیز همانند دیگر تجهیزات مکانیزه و صنعتی به منظور بهبود عملکرد دستگاه و افزایش عمر مفید آن نیازمند نگهداری و تعمیر می باشد. بازبینی های روزب یابی صحیح دستگاه نقش موثری دارد.

دلایل و اهمیت تعویض روغن ترمز

 سیستم ترمز خودرو یکی از اصلی ترین و مهمترین سیستم ها در هر وسیله نقلیه بوده و نیازمند  نگهداری درست و سرویس به موقع و رفع مشکلات آن در سریع ترین زمان ممکن است. زیرا هر گونه نقصی در این سیستم به صورت مستقیم با جان سرنشینان در ارتباط است. عملکرد صحیح سیستم ترمز بستگی زیادی به مایع ترمز (روغن ترمز) درون آن دارد. 

روغن گیربکس اتوماتیک ATF

 روغن های A.T.F  به منزله روغن های انتقال اتوماتیک از پیچیده ترین روانکارهایی هستند که در صنعت تولید می شوند . تعداد مواد افزودنی این روغن ها، گاه به پانزده نوع ماده مختلف می رسد .    روغن های A.T.F  به طور کلی دوازده عملکرد متفاوت بشرح زیر دارند: عامل انتقال قدرت موتور از طریق مبدل گشتاور، سیال در هیدرولیک ها، کنترل کننده دما از طریق انتقال حرارت، روانکاری یاتاقان ها و دنده ها، روانکاری کلیه سطوح اصطکاک، کنترل کننده تورم آب بندها، کنترل کننده اصطکاک در صفحه کلاچ ها در دمای متغیر از منهای 40 درجه تا 175 درجه سانتی گراد، محافظت از سطوح فلزات در برابر خوردگی، مقاومت در برابر اکسیداسیون و کف کردن ها و دارا بودن نقطه اشتعال بالا و فرّار بودن کم .