گروه صنعتی تام پرکاس، ارائه کننده تجهیزات صنعتی و تعمیرگاهی

گروه مهندسی بازرگانی تام پرکاس
واژه پرکاس ( PARKAS )  ریشه فارسی داشته و به معنای طلوع دوباره و نیز سعی و تلاش فراوان آمده است.
گروه تام پرکاس با هدف ارائه خدمات صنعتی و بازرگانی با کیفیت و با پشتوانه خدمات فنی و مهندسی – و نه صرفا واسطه گری و فروش – تاسیس گردیده و تمام فعالیت های آن بر مبنای تخصص، تعهد، پشتیبانی و احترام انجام می گیرد.
زمینه های فعالیت این گروه به قرار ذیل است :
 طراحی و ساخت :
 طراحی و ساخت تجهیزات ، تسترها و سازه های صنعتی با مصارف خاص با بیش از بیست سال حسن سابقه. تست و اندازه گیری مقادیر تنش و کرنش، تست های شرایط محیطی ، فیکسچرهای تست ارتعاش مجموعه ها و زیر مجموعه ها ، دستگاه های بسته بندی و ...
 بازرگانی : 
این گروه به دلیل برخورداری روابط بسیار نزدیک با شرکت هائی در کشورهای آذربایجان، ترکیه و کره جنوبی ، قابلیت های فراوانی در زمینه مشاوره صنعتی و بازرگانی و همچنین واردات و صادرات از / به این کشورها را داراست. کیفیت بالا در ارائه چنین خدماتی از افتخارات شرکت است. 
خط تولید نان های صنعتی پرطرفدار ، سیستم کامل کشتارگاه های صنعتی ، دستگاه های جدید تولید بستنی برفی و هر نوع قطعات، تجهیزات و تکنولوژی های صنعتی و غیر صنعتی مورد درخواست مشتریان ، با کیفیت بالا  قابل اجراست.
 تامین تجهیزات تعمیرگاهی :
گروه تام پرکاس در زمینه تامین تجهیزات تعمیرگاهی با تولیدکنندگان برتر خارجی همکاری دارد. از جمله :
شرکت های HESHBON و DACCORD ( ZETBOY ) کره جنوبی از بهترین تولیدکنندگان دستگاه های تعویض روغن گیربکس ، بالانس و انواع جک های دوستون، چهارستون و قیچی 
شرکت CLEANVAC  ترکیه از معتبرترین تولیدکنندگان تجهیزات شستشو و نظافتی مثل کارواش، موکت شوی، جاروبرقی های صنعتی، اسکرابر و دستگاه های قالیشوئی. 
شرکت O-MAX ترکیه از بهترین تولیدکنندگان کارواش و بخارشوی و تعویض روغن موتور
شرکت K-MAK ترکیه از معتبرترین تولیدکنندگان دستگاه های رینگ صاف کن و لاستیک درآر
شرکت automec  ( OSM ) ترکیه که دستگاه های تخصصی روکار مانند دیسک تراش روکار، رادیاتور شور و بخاری شور روکار، دستگاه تعویض روغن ترمز و انژکتور شور درجا را تولید می کند.
 

 


pp.jpg